Zachęcamy do podjęcia z nami współpracy zarówno nowo powstające firmy jak i przedsiębiorców chcących poprawić jakość usług oraz zwiększyć ich zakres przy jednoczesnym zoptymalizowaniu kosztów.

 1. Pomagamy obniżyć koszt prowadzenia Twojej działalności, doceniając lojalność i zaufanie jakim nas darzysz!
  Promocja skierowana do aktualnych Klientów. Jeżeli polecisz nasze biuro znajomym i dzięki temu nam zaufają, dostaniesz rabat na usługi w naszej firmie (50% wartości miesięcznej umowy, którą podpiszemy za Twoim pośrednictwem), a osoba, którą nam polecisz dostanie 25% zniżki przez pierwsze 3 m-ce współpracy z naszym biurem rachunkowym.
 2. Dla naszych stałych Klientów i ich rodzin przygotowaliśmy specjalną ofertę wypoczynku nad jeziorem Wdzydzkim. 50% ceny za 7-dniowy pobyt w naszym obiekcie w Borach Tucholskich.
 3. Wspieramy rozwój przedsiębiorczości w naszym rejonie. Oferta skierowana do osób po raz pierwszy podejmujących prowadzenie działalności gospodarczej lub posiadających status bezrobotnego. Oferujemy bezpłatne konsultacje z Doradcą Podatkowym oraz z księgową w każdy ostatni wtorek miesiąca. Konsultacje należy umówić wcześniej, ponieważ prowadzone są one indywidualnie.
 4. Pakiet na start!*- Promocja skierowana do osób po raz pierwszy podejmujących prowadzenie działalności gospodarczej.
     a) Bezpłatna pomoc przy zarejestrowaniu firmy (konsultacje z Doradcą Podatkowym i księgową).
     b) Pierwszy miesiąc księgowości za 1 zł netto.
     c) Pierwszy miesiąc usługi „Wirtualne Biuro” za 1 zł netto.
 5. Z okazji 25 lat prowadzenia działalności oferujemy 25% zniżki przez 3 miesiące w roku 2015 na nasze usługi.*
  Promocja skierowana jest do Nowych Klientów, którzy poszukują profesjonalizmu i doświadczenia w prowadzeniu spraw finansowych swojej firmy .
*Warunkiem wszystkich promocji jest nawiązanie nieprzerwanej współpracy trwającej co najmniej 12 miesięcy. Promocje nie łączą się i obowiązują od 1 marca 2015 do odwołania.
 

Komunikat. Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. ×